Electrolux wasmachine snaar 1199J5EL
De 1199J5EL snaar is een 1199 mm rubberen band met 5 groeven die ervoor zorgt dat de kuip van uw Electrolux wasmachine kan draaien. Hij wordt verkocht tegen de beste prijs en wordt binnen 24 uur geleverd.
Controleer of uw apparaat compatibel is
Grote vraag! Dit product is de afgelopen 24 uur 271 keer bekeken.
Alternatief
onderdeel
★★★★★ ★★★★★
12 Reviews
Op voorraad: 6
-36%
Origineel
onderdeel
★★★★★ ★★★★★
30 Reviews
Op voorraad: 20
In winkelwagen
Verzending op dezelfde dag
Retourneren en gratis ruilen binnen 15 dagen
Kenmerken
Reserveonderdeel : poly-V riem 1199J5EL
Elastische snaar : ja
Lengte : 1199 mm
Snaarprofiel : J
Ribbels : 5
Past in : wasmachine / wasautomaat
Compatibel met de volgende merken : Electrolux
Gewicht : 40 g
* Technische wijzigingen en fouten voorbehouden.
Omschrijving
  • de wasmachine maakt wrijvende geluiden, piept of fluit tijdens de werking;
  • de wasmachine ruikt heet of raakt oververhit.
De 1199J5EL riem (poly-V-snaar) kan ook genoemd worden: 1199 J5 MAEL, 1199 PJE, 5PJE 1199, EPJ 1199.
Meest gestelde vragen
Hoe repareert u uw toestel? Experts helpen u...
Compatibele apparaten
Electrolux
Hoe vindt u uw modelnummer ?
Gedeeltelijke lijst van 30 compatibele toestellen
Merk
Model
Compatibiliteit
Electrolux
EWB 126210 W