AEG wasmachine snaar 1270 PJE / 1270J5EL
De 1270 PJE / 1270J5EL snaar is een 1270 mm rubberen band met 5 groeven die ervoor zorgt dat de kuip van uw AEG wasmachine kan draaien. Hij wordt verkocht tegen de beste prijs en wordt binnen 24 uur geleverd.
Controleer of uw apparaat compatibel is
Grote vraag! Dit product is de afgelopen 24 uur 281 keer bekeken.
Alternatief
onderdeel
★★★★★ ★★★★★
11 Reviews
Op voorraad: 6
-36%
Origineel
onderdeel
★★★★★ ★★★★★
20 Reviews
Op voorraad: 20
In winkelwagen
Verzending op dezelfde dag
Retourneren en gratis ruilen binnen 15 dagen
Kenmerken
Reserveonderdeel : poly-V riem 1270J5EL
Elastische snaar : ja
Lengte : 1270 mm
Snaarprofiel : J
Ribbels : 5
Past in : wasmachine / wasautomaat
Compatibel met de volgende merken : AEG
Gewicht : 49 g
* Technische wijzigingen en fouten voorbehouden.
Omschrijving
  • de wasmachine maakt wrijvende geluiden, piept of fluit tijdens de werking;
  • de wasmachine ruikt heet of raakt oververhit.
De 1270PJE riem (poly-V-snaar) kan ook genoemd worden: 1270 J, 1270J5EL, 5EPJ 1270, EPJ 1270.
Meest gestelde vragen
Hoe repareert u uw toestel? Experts helpen u...
Compatibele apparaten
AEG
Hoe vindt u uw modelnummer ?
Gedeeltelijke lijst van 30 compatibele toestellen
Merk
Model
Compatibiliteit
AEG
ADORINA 4 S W
EW 1290F-W
L6285
L6525 (S)
L6755
LAV B 1005 A
LAV BELLA 1000
LAV BELLA 1100 W
LAV BELLA 855
LAV C1028 W
LAV CARAT 1002 WS
LAV CARAT 1018
LAV CARAT 1058-W
LAV CARAT 1238-W
LAV CARAT 1408W
LAV CARAT 858
LAV CARAT 908 W