Bosch wasdroger snaar 1991H6EL
De 1991H6EL snaar is een 1991 mm rubberen band met 6 groeven die ervoor zorgt dat de kuip van uw Bosch wasdroger kan draaien. Hij wordt verkocht tegen de beste prijs en wordt binnen 24 uur geleverd.
Controleer of uw apparaat compatibel is
Grote vraag! Dit product is de afgelopen 24 uur 392 keer bekeken.
Alternatief
onderdeel
★★★★★ ★★★★★
16 Reviews
Op voorraad: 6
-36%
Origineel
onderdeel
★★★★★ ★★★★★
32 Reviews
Op voorraad: 20
In winkelwagen
Verzending op dezelfde dag
Retourneren en gratis ruilen binnen 15 dagen
Kenmerken
Reserveonderdeel : poly-V riem 1991H6EL
Elastische snaar : ja
Lengte : 1991 mm
Snaarprofiel : H
Ribbels : 6
Past in : wasdroger / droogkast
Compatibel met de volgende merken : Bosch
Gewicht : 61 g
* Technische wijzigingen en fouten voorbehouden.
Omschrijving
  • de droogkast start, u hoort de motor maar de machinetrommel is geblokkeerd of draait niet goed;
  • de wasdroger maakt wrijvende geluiden, piept of fluit tijdens de werking;
  • de wasdroger ruikt heet of raakt oververhit.
De 1991H6EL riem (poly-V-snaar) kan ook genoemd worden: 6PHE 1991, EL 1991 H6.
Meest gestelde vragen
Hoe repareert u uw toestel? Experts helpen u...
Het type riem is A. Bijvoorbeeld, om een riem van 1150 mm lengte in inches te bestellen, moet je het type A-44 kiezen. De volledige referentie is A 44 13 X 1120 Li / 1150 Ld. De "A" komt overeen met het type riem, de "44" geeft de lengte in inches aan, de "1120 Li" vertegenwoordigt de binnenomtrek en de "1150 Ld" komt overeen met de buitenomtrek. Als je een riem nodig hebt voor je droger, noteer dan deze details. Sommige drogers gebruiken platte riemen met een groef aan de binnenkant. Om ze te bestellen, moet je de buitenomtrek in inches aangeven, bijvoorbeeld, als het 30 inches meet, moet je een riem van het type J-300 bestellen. Vergeet niet om een nul toe te voegen aan de maat in inches en het aantal tanden van de poelie te tellen.